Nasze cele i wartości

Mądrością dziecka jest ufność. Dzieci są bardzo ważne, ponieważ nie ukrywają emocji. Są szczere, prawdziwe i pełne miłości. Jako dorośli mamy obowiązek do opiekowania się dziećmi, aby wpłynąć pozytywnie na ich rozwój.

Nie zawsze jednak bywa jak w najlepszych marzeniach. Wiemy, że dziecko w okresie dorastania potrzebuje szczególnej opieki. W dzisiejszych czasach nawet najmłodsi potrzebują opieki psychologa, pedagoga czy logopedy to przezwyciężania aktualnych trudności lub wad powstawjących po urodzeniu.

Gabinet psychologiczno-pedagogiczny Salus jest stworzony po to, aby zapewnić dzieciom bezpieczne schronienie i stworzyć im możliwości do rozwoju. Jako rodzice oraz specjaliści z kilkunastoletnim doświadczeniem w zawodzie jesteśmy gotowi do całościowego wsparcia rodziców, dzieci i młodzieży.

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz do nas zadzwonić i omówić swój problem.

Salus - gabinet psychologiczno-pedagogiczny w Tarnowie
Salus - logopeda, psycholog

Zespół Gabinetu Salus w Tarnowie składa się z 9 specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Każdy z nich posiada wiedzę, doświadczenie i radość w codziennej pracy.

W jaki sposób pomagamy najmłodszym?

  • przygotowujemy do edukacji szkolnej
  • wspieramy dzieci z autyzmem
  • ćwiczymy pamięć, inteligencję i koncentracje
  • jesteśmy czujni w przypadku niebezpieczeństwa
  • i wiele więcej

Mamy nadzieję, że będziemy mogli nawiązać współpracę, odciążyć i wesprzeć Cię w trudnościach wynikających z dorastania dziecka.

Gdzie nas znajdziesz?

Skorzystaj z poniższej mapki, aby odnaleźć nasz gabinet